Műszaki értékesítő munkatárs

Feladatok:

  • értékesítési tevékenység ellátása és fejlesztése a cég stratégiájában meghatározott piaci területeken
  • új ügyfélkapcsolatok felkutatása, kiépítése, potenciális ügyfelek megkeresése
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel, üzleti kapcsolatok ápolása és fejlesztése
  • a cégcsoport komplett szolgáltatási portfóliójának értékesítése
  • az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, szerződések készítése, kezelése és folyamatos kiértékelése
  • igényfelmérés a lehetséges célcsoport körében, üzleti tárgyalások előkészítése és megvalósítása
  • a kitűzött célok megvalósítása a piaci részesedés növekedése érdekében
  • értékesítési tervek elkészítése, naprakészen tartása, kiértékelése, rendszeres beszámolók elkészítése
  • potenciális vevőkör felkutatása
  • a konkurencia értékesítési aktivitásának monitorozása és folyamatos kiértékelése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki és/vagy kereskedelmi végzettség
  • tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • értékesítési területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • proaktív, pozitív hozzáállás
  • ajánlat készítés és kapcsolódó dokumentációs feladatokban való jártasság
  • MS Office ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • CRM/Sales rendszerek, folyamatok készségszintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • „B" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • dinamikus fejlődési lehetőség
  • szakmai tapasztalattól függő, versenyképes juttatási csomag
  • munkába járás támogatása
  • cafetéria
  • igény esetén albérlet támogatása

Előnyök:

  • informatikai, vagy tanácsadási területen szerzett tapasztalat
  • vezetői készség, ambíció
  • nemzetközi gyakorlat
  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye: Magyarország, Somogy Megye

Jelentkezés formája: részletes szakmai önéletrajz