Gyártástechnológus

Feladatok:

  • gyártási folyamat állandó fejlesztése, új gyártási módszerek, eljárások kidolgozása, bevezetése, alkalmazása
  • gyártástechnológiák kidolgozása, bevezetése és dokumentálása
  • aktív részvétel a termékfejlesztésben, gyártástechnológiai és gyárthatósági szempontból
  • üzemi anyagáramlás, gépkapacitások és ciklusidők folyamatos optimalizálása, valamint folyamatos költségcsökkentés
  • részvétel a tanúsító, illetve a vevői és beszállítói auditok előkészítésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, gyártástechnológus)
  • CNC-esztergagépeken és CNC-megmunkáló központokon gyártásban szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • műszaki rajz ismeret
  • CAD – CAM és programozási ismeretek
  • minimum középszintű angol és/vagy német nyelvismeret
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • folyamat- és rendszerszemléletű gondolkodás
  • innovatív szemlélet
  • határozott fellépés
  • elköteleződés a Cég / Munkáltató irányába

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • szakmai tapasztalattól függő, versenyképes juttatási csomag
  • munkába járás támogatása
  • cafetéria
  • igény esetén albérlet támogatása

Előnyök:

  • utóipari beszállító cégnél, gyártóeszközök fejlesztésében vagy irányításában szerzett tapasztalat
  • minőségügyi rendszer elvárások ismerete
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye: Magyarország, Somogy Megye

Jelentkezés formája: részletes szakmai önéletrajz