CNC programozó

Feladatok:

  • új termékre történő programkészítés, szerszámozás és első darab gyártása
  • gyártásban felmerülő technikai, minőségi problémák kezelése
  • gyártási folyamatok fejlesztése, valamint folyamatos költségcsökkentés, optimalizálás.

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • CNC-esztergagépeken és CNC-megmunkáló központokon gyártásban szerzett minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • műszaki rajz ismeret
  • programozási ismeretek
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • innovatív szemlélet
  • határozott fellépés
  • elköteleződés a Cég / Munkáltató irányába

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű vállalat
  • rendezett, tiszta munkakörnyezet
  • bejelentett munkaviszony
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • munkába járás támogatása
  • cafetéria
  • igény esetén albérlet támogatása

Előnyök:

  • autóipari beszállító cégnél szerzett tapasztalat
  • CAD – CAM ismeret
  • minőségügyi rendszer elvárások ismerete
  • alapszintű angol és/vagy német nyelvismeret

Munkavégzés helye: Magyarország, Somogy Megye

Jelentkezés formája: részletes szakmai önéletrajz