Adminisztrátori munkakör

Feladatok:

  • adminisztrációs tevékenység ellátása a cég stratégiájában meghatározott piaci területeken
  • nyilvántartások vezetése, adatok gyűjtése és kiértékelése, rendszerezése
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • szállítások koordinálása és nyilvántartása
  • tárgyalásokon, megbeszéléseken történő jegyzőkönyvek készítése, levelek küldése
  • az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok, szerződések előkészítése, dokumentálása és nyomon követése
  • igényfelmérés a lehetséges célcsoport körében, üzleti tárgyalások előkészítése és koordinálása
  • a kitűzött célok nyomon követése és támogatása
  • értékesítési tervek készítésében történő aktív közreműködés, azok naprakészen tartása, rendszeres beszámolók elkészítése a felső vezetés részére

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki és / vagy kereskedelmi végzettség
  • minimum alapszintű angol és / vagy német nyelvtudás
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 2-3 éves tapasztalat
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • jó problémafelismerő és megoldó képesség
  • proaktív, pozitív hozzáállás
  • ajánlat írás és kapcsolódó dokumentációs feladatokban való jártasság
  • MS Office ismeret (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • CRM/Sales rendszerek, folyamatok készségszintű ismerete
  • kiváló kommunikációs készség
  • határozott fellépés
  • jó kommunikációs és együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • dinamikus fejlődési lehetőség
  • szakmai tapasztalattól függő, versenyképes juttatási csomag
  • munkába járás támogatása
  • Cafetéria

Előnyök:

  • autóipari beszállító cégnél szerzett tapasztalat
  • informatikai területen szerzett tapasztalat
  • nemzetközi gyakorlat
  • SAP ismeret

Munkavégzés helye: Magyarország, Somogy Megye

Jelentkezés formája: részletes szakmai önéletrajz