Automata gépbeállító

Feladatok:

  • gyártási feladatok végzése automata gépeken
  • gyártási beállások és programok készítése egy- és többorsós automata gépeken
  • gyártási beállások és programok készítése több állomásos fúró-maró- esztergáló célgépeken

Elvárások:

  • középfokú szakirányú műszaki végzettség és / vagy
  • minimum 2-3 év hasonló munkakörben eltöltött szakmai gyakorlat és / vagy
  • minimum 2-3 év szakmai tapasztalat automatizációs munkakörben eltöltött területen
  • műszaki rajz ismeret
  • folyamat- és rendszerelméletű gondolkodás
  • jó problémamegoldó készség
  • pozitív gondolkodás

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • dinamikus fejlődési lehetőség
  • szakmai tapasztalattól függő, versenyképes juttatási csomag
  • munkába járás támogatása
  • Cafetéria
  • igény esetén albérlet támogatása

Előnyök:

  • autóipari beszállító cégnél automatizált gyártóeszközök kezelésében, vagy irányításában szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi rendszer elvárások ismerete

Munkavégzés helye: Magyarország, Somogy Megye

Jelentkezés formája: részletes szakmai önéletrajz