Szerszámkészítő

Feladatok:

  • szerszámok, befogók, mérőeszközök, speciális készülékek készítése
  • automatizálási folyamatok fejlesztésében készítésében történő aktív közreműködés
  • célfeladatok elvégzése új és futó projektek keretén belül
  • széria gyártások automatizálási folyamatainak támogatása és fejlesztése

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú műszaki végzettség és/vagy
  • CNC-esztergagépeken, CNC-megmunkáló központokon gyártásban szerzett minimum 2-3 év szakmai tapasztalat és / vagy
  • szerszámkészítés, illetve automatizáció területén szerzett minimum 2-3 év szakmai tapasztalat
  • innovatív készség
  • problémamegoldó készség
  • folyamat- és rendszerelméletű gondolkodás
  • műszaki rajz ismeret
  • önálló CNC programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • stabil hátterű vállalat
  • hosszú távú együttműködési lehetőség
  • dinamikus fejlődési lehetőség
  • szakmai tapasztalattól függő, versenyképes juttatási csomag
  • munkába járás támogatása
  • Cafetéria
  • igény esetén albérlet támogatása

Előnyök:

  • szerszámkészítés, automatizáció, illetve automatizált gyártóeszközök fejlesztésében, vagy irányításában szerzett tapasztalat
  • CAD – CAM ismeret

Munkavégzés helye: Magyarország, Somogy Megye

Jelentkezés formája: részletes szakmai önéletrajz